Adwokat Maciej Organiściak – Kancelaria Adwokacka

5 23 Opinie

Adwokat Maciej Organiściak – Kancelaria Adwokacka

Kancelaria adwokata Macieja Organiściaka mieści się w Łodzi i specjalizuje się w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych i gospodarczych. Swoim klientom zapewnia reprezentację na każdym etapie prowadzenia sprawy w sądach oraz postępowaniach przedsądowych. Indywidualne podejście do klienta, osobisty kontakt i sprawność załatwiania spraw to największe atuty kancelarii.

Dane kontaktowe

Adres
Generała Wróblewskiego 21m/36, Łódź, Polska
Nr telefonu
Godziny otwarcia
9 - 19
Profil społecznościowy

Lokalizacja

Adwokat Maciej Organiściak – Kancelaria Adwokacka 23 opinie

Dodaj opinię
5
23 opinie
 • Markowski

  Pełen profesjonalizm poparty wiedzą prawniczą. Bronił mnie w sprawie o alimenty i widać było, że zna się na rzeczy. Udało się znacznie zejść z żądań matki dziecka, wiadomo chciało by się niżej, ale i tak pan adwokat wykonał niezłą robotę.

 • Paula

  Byłam pełna obawy w trakcie trudnej sprawy o podział majątku z byłym mężem, ale już po pierwszym spotkaniu wiedziałam że jestem w dobrych rękach. Pan Maciej to doskonały specjalista w tym fachu – o wszystkim wiedział od ręki i wszystko mi wytłumaczył. Od razu powiedział, że nie ma szans na nierówne udziały i roszczenia męża są wyssane z powietrza i tak faktycznie się stało! Dostałam należną mi połowę i w końcu zakończyły się moje udręki z ex.

 • Dagmara

  Z czystym sumieniem mogę polecić. Sprawa do prostych nie należała, ale profesjonalizm Pana Macieja sprawił, że mam to już za sobą. Skuteczność, empatia, czego więcej chcieć? Wcześniej długo szukałam opinii o adwokatach na forach i rankingach i widzę, że bardzo dobrze wybrałam. Cenowo również bardzo korzystnie.

 • PP

  Bardzo profesjonalne usługi, dodatkowo Pan adwokat jest przemiłą i wspierającą osobą 🙂 Pozdrawiam serdecznie

 • Michał

  Polecam tego adwokata. Dyskretny, profesjonalny, doświadczony i przede wszystkim skuteczny . Prowadził moją sprawę spadkową i jestem zadowolony.

 • IK

  Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Adwokata. Moja sprawa trwała długo i on to przewidział i mnie uprzedził. Sprawę wygrał. Profesjonalny, zawsze przygotowany i w każdej chwili można było liczyć na poradę. Jest osobą sympatyczną i zawsze czułam się przy nim bezpiecznie.

 • Daga

  Błyskotliwy i bardzo skuteczny. Zanim trafiłem do Pana Macieja korzystałam z usług trzech innych kancelarii. Z marnym skutkiem i fatalnymi dla mnie doświadczeniami. Sprawa nabrała tempa kiedy trafiłam pod opiekę Pani Mecenasa. Dzięki jego uporowi i profesjonalnemu podejściu do klienta, udało mi się w końcu wygrać ciągnący się proces. Szczerze polecam.

 • Nemo

  Bardzo rzetelny i dobry prawnik jeżeli chodzi o sprawy majątkowe. Moją sprawę poprowadził szybko i bardzo skutecznie. Stosunek ceny do jakości bardzo dobry. Sprawdzałem ceny u innych polecanych adwokatów i czasem jest to kosmos w różnicy – niektórzy proponowali stawki nawet o kilkadziesiąt (tak dokładnie – kilkadziesiąt, nie kilka) tysięcy więcej za tę samą sprawę o podział majątku lub też jakieś dziwne rozliczenia za godzinę pracy, gdzie później mogą nabić nie wiadomo ile tych godzin. U Pana Mecenasa wszystko było z góry ustalono i rzetelnie przedstawione, co do kosztów, żeby nie było żadnych zaskoczeń.

 • Michał P.

  Polecam Pana adwokata, bo zna każdy szczegół prawny w danej sprawie i będą Państwo otrzymywać pełna informacje na bieżaco o toku sprawy. Przez długi czas szukałem adwokata w okolicach Sieradza kto by wiedział jak podjąć temat i bezskutecznie aż trafiłem w internecie na mecenasa Organiściaka który w kilka miesięcy doprowadził do rozstrzygnięcia sprawy.

 • Maria

  Pan adwokat Organiściak prowadził moją sprawę w sądzie rodzinnym. Po raz pierwszy spotkałem się z tak dużym zaangażowaniem prawnika w sprawę. Pokazał nieprawdopodobny profesjonalizm, doskonałą intuicję i ocenę faktów oraz doskonałą znajomość przepisów prawa. Potrafił wykazywać i punktować każde posunięcie i wypowiedź adwokata strony przeciwnej.

 • Michał C.

  Cóż mogę powiedzieć już to zrobiłem osobiście, ale powtórzę tutaj bardzo dziękuje Panu za pomoc. Nie wiem czy Pan Adwokat czyta te wszystkie opinie, ale bardzo mi pomógł w sprawie nierównego podziału majątku gdy żona cały związek nie pracowała, w której inni potrafili mi powiedzieć, że sprawa jest przegrana na starcie. Naprawdę takich skutecznych prawników powinno być więcej. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuje za pozytywnie rozstrzygniętą sprawę i na pewno będę Pana polecał znajomym.

 • KK

  Był moim adwokatem podczas bardzo trudnego dla mnie rozwodu. Jest rewelacyjny. Wygrał sprawę i do tego wywalczył bardzo wysokie alimenty na mnie i córeczkę. Teraz przed nami sprawa o podział majątku. Cenowo w porównaniu z innymi adwokatami z którymi też konsultowałam sprawę wychodzi bardzo korzystnie.

 • Barbara

  Pan Organiściak to profesjonalny prawnik w każdym calu. Nie wyobrażam sobie dzisiaj, by ktoś inny mógł poprowadzić moją sprawę. Dzięki Panu mecenasowi udało się doprowadzić do przejęcia przez zasiedzenie nieruchomości, która od lat była w posiadaniu moich dziadków, rodziców, a teraz mnie. Sprawa do najłatwiejszych nie należała i trwała 3 lata to było warto, bo w końcu mam porządek w papierach i święty spokój. Oby nikomu nie przytrafiały się takie historie, jednak jeśli przyjdzie Wam wybierać prawnika, z czystym sumieniem mogę polecić tego Pana.

 • Maria T.

  Pan adwokat jest wg. mnie świetnym prawnikiem. Pomógł mi uporać się z trudnym rozwodem i z nieprzewidywalnym mężem. Dzisiaj mogę spokojnie wyjść na ulicę i nie muszę się obawiać, że mnie zaskoczy. Sprawy rodzinne są mocną stroną pana Adwokata 🙂 Pomimo, że Pan jest z Łodzi nie było żadnych problemów z prowadzeniem sprawy przed sądem okręgowym w Piotrkowie Trybunalskim.

 • J. Andrzejczak

  Pan Mecenas jest najlepszym prawnikiem od prawa spadkowego w Łodzi. Szalenie empatyczny, konkretny, przewidujący. Na rozprawie jego obecność daje duże poczucie bezpieczeństwa. Zostałem pozwany o zachowek o kwotę prawie 200 000 zł. Dzięki działaniom Pana Mecenasa udało się zejść do kwoty 95 000 zł, co jest dla mnie ogromną różnicą. Pan Maciej oprócz wiedzy prawnej dysponuje szeroką wiedzą i doświadczeniem na temat wartości nieruchomości, co w takich sprawach majątkowych jest niezbędne.

 • J.L.

  Sprawy alimentacyjne nie są proste, zwłaszcza gdy były partner ma gdzieś własne dziecko i plącze oraz wykorzystuje swoje znajomości w sądzie. Mecenas Maciej Organiściak, to doskonały specjalista od alimentów, ale przede wszystkim uczciwy człowiek wrażliwy na krzywdę ludzką, który nie boi się trudnych wyzwań i dąży do tego, by wynegocjowane warunki były sprawiedliwe. Z całego serca polecam, nie ma drugiej takiej osoby.

 • Tadek

  Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się po raz kolejny skorzystać z usług P. Macieja Organiściaka. Gorąco polecam, jeden z najlepszych adwokatów w Łodzi, profesjonalne podejście do sprawy, godny zaufania. Pomagał mi najpierw w moich sprawach rodzinnych – rozwód i alimenty, a teraz pomaga mi w sprawach gospodarczych związanych z moją firmą.

 • DKowal

  Pan Mecenas Maciej Organiściak to najlepszy adwokat w Łodzi i człowiek o wielkim sercu. Potrafi błyskawicznie znaleźć rozwiązanie i tak pokierować, aby sukces był gwarantowany, nie obiecuje gruszek na wierzbie. W moim przypadku, a był to bardzo trudny rozwód z orzekaniem o winie trwający 2.5 roku wygrał wszystko co było do wygrania – orzeczenie o winie, alimenty, ograniczenie władzy szlachetnemu tatusiowi. Zawdzięczam mu bardzo wiele, pomógł mi jako człowiek i adwokat, dał nadzieję na normalne życie, uwolnił od koszmaru. Słowa tu wypowiedziane nigdy nie oddadzą tego co dla nas zrobił!

 • AnnaM

  Niezwykle rzadko wystawiam jakiekolwiek opinie, ale pan Maciej zasługuje na dobre słowo jak mało który mecenas. Zaangażowany, empatyczny, zawsze gotowy, by udzielić pomocy i rozwiać wątpliwości. Nie ma problemu z odpisywaniem na maile, czy rozmową przez telefon, a korzystając z usług innych adwokatów wiem, że to rzadkość. Cenowo również bardzo atrakcyjnie.

 • Zuzanna

  Nie jestem za pisaniem opinii w necie ale muszę zrobić wyjątek, bowiem tutaj znalazłam p. mecenasa i muszę podziękować za wszystko co dla mnie zrobił.Szukałam pomocy w bardzo trudnej sprawie rodzinnej. Podzielę się zatem moimi spostrzeżeniami ze współpracy z Panem Maćkiem. Na początek byłam na poradzie, która trwała 1,5h (płakałam co chwilę, a mec nawet nie spojrzał na zegarek, tylko patrzyła na mnie i rozrysował mi na kartce możliwe rozwiązania, co mam przygotować i stał murem za mną. Potem powiedział – musimy zrobić wszystko by wybrnąć z sytuacji. Mecenas Organiściak okazał się bardzo oddany temu co robi, bo robi to z zapałem, z pełną determinacją, klient i sprawa są dla niego najważniejsze.(rozmawiałam z innymi klientami w poczekalni). Bardzo dokładny, przygotowany, duża wiedza w sprawach rodzinnych, i życzliwy stosunek oraz kontakt z klientem, wyjaśnienie mi określeń prawniczych bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Jeśli szukacie najlepszego adwokata od spraw rodzinnych z Łodzi to polecam. Do tego niedrogi.!!!

 • Wojtek

  Mieszkam poza granicami Polski i kancelaria Pana Macieja pomagala mi bardzo skutecznie w mojej sprawie rozwodowej. Rozwod dostalem bez koniecznosci przyjazdu do kraju na czym mi najbardziej zalezalo. Spokojnym sumieniem moge kancelarie dalej polecic. W tym miejscu jeszcze raz serdeczne podziekowania. Wojtek

 • Weronika Pawelec

  Ja osobiście szczerze polecam. Skorzystalam z usług tej kancelarii w sprawie o rozwód. Przed wyborem adwokata, byłam się konsultować w sprawie w jeszcze innej kancelarii, i pod względem obsługi – niebo a ziemia. Nie zostałam potraktowana sztampowo, a spotkanie nie było pod presją czasu z zegarkiem w reku. Na drugi dzień chcicałam się jeszcze o coś dopytać i Pan Maciej nie mógł odebrać, ale po południu sam oddzwonił i odpowiedział za darmo na moje pytania.

 • Fada

  Szczerze mówiąc, kiedy zaczynałam szukać prawnika, miałam wątpliwości czy wybrać Pana Macieja. Dzisiaj wiem, że nie mogłam trafić lepiej. Bardzo polecam tego adwokata do spraw o dział spadku.

Dodaj opinię

Your email address will not be published. Required fields are marked *