Adwokat Maciej Organiściak – Kancelaria Adwokacka

Report Abuse

5 16 Opinii

Adwokat Maciej Organiściak – Kancelaria Adwokacka

Kancelaria adwokata Macieja Organiściaka mieści się w Łodzi i specjalizuje się w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych i gospodarczych. Swoim klientom zapewnia reprezentację na każdym etapie prowadzenia sprawy w sądach oraz postępowaniach przedsądowych. Indywidualne podejście do klienta, osobisty kontakt i sprawność załatwiania spraw to największe atuty kancelarii.


Dane kontaktowe

Adres
Generała Wróblewskiego 21m/36, Łódź, Polska
Nr telefonu
Godziny otwarcia
9 - 19
Profil społecznościowy

Lokalizacja

Adwokat Maciej Organiściak – Kancelaria Adwokacka 16 opinii

Napisz opinię
5
16 opinii
 • Mariusz T.

  Pan adwokat jest wg. mnie świetnym prawnikiem. Pomógł mi uporać się z trudnym rozwodem i z nieprzewidywalnym mężem. Dzisiaj mogę spokojnie wyjść na ulicę i nie muszę się obawiać, że mnie zaskoczy. Sprawy rodzinne są mocną stroną pana Adwokata 🙂 Pomimo, że Pan jest z Łodzi nie było żadnych problemów z prowadzeniem sprawy przed sądem okręgowym w Piotrkowie Trybunalskim.

 • J. Andrzejczak

  Pan Mecenas jest najlepszym prawnikiem od prawa spadkowego w Łodzi. Szalenie empatyczny, konkretny, przewidujący. Na rozprawie jego obecność daje duże poczucie bezpieczeństwa. Zostałem pozwany o zachowek o kwotę prawie 200 000 zł. Dzięki działaniom Pana Mecenasa udało się zejść do kwoty 95 000 zł, co jest dla mnie ogromną różnicą. Pan Maciej oprócz wiedzy prawnej dysponuje szeroką wiedzą i doświadczeniem na temat wartości nieruchomości, co w takich sprawach majątkowych jest niezbędne.

 • J.L.

  Sprawy alimentacyjne nie są proste, zwłaszcza gdy były partner ma gdzieś własne dziecko i plącze oraz wykorzystuje swoje znajomości w sądzie. Mecenas Maciej Organiściak, to doskonały specjalista od alimentów, ale przede wszystkim uczciwy człowiek wrażliwy na krzywdę ludzką, który nie boi się trudnych wyzwań i dąży do tego, by wynegocjowane warunki były sprawiedliwe. Z całego serca polecam, nie ma drugiej takiej osoby.

 • Tadek

  Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się po raz kolejny skorzystać z usług P. Macieja Organiściaka. Gorąco polecam, jeden z najlepszych adwokatów w Łodzi, profesjonalne podejście do sprawy, godny zaufania. Pomagał mi najpierw w moich sprawach rodzinnych – rozwód i alimenty, a teraz pomaga mi w sprawach gospodarczych związanych z moją firmą.

 • DKowal

  Pan Mecenas Maciej Organiściak to najlepszy adwokat w Łodzi i człowiek o wielkim sercu. Potrafi błyskawicznie znaleźć rozwiązanie i tak pokierować, aby sukces był gwarantowany, nie obiecuje gruszek na wierzbie. W moim przypadku, a był to bardzo trudny rozwód z orzekaniem o winie trwający 2.5 roku wygrał wszystko co było do wygrania – orzeczenie o winie, alimenty, ograniczenie władzy szlachetnemu tatusiowi. Zawdzięczam mu bardzo wiele, pomógł mi jako człowiek i adwokat, dał nadzieję na normalne życie, uwolnił od koszmaru. Słowa tu wypowiedziane nigdy nie oddadzą tego co dla nas zrobił!

 • AnnaM

  Niezwykle rzadko wystawiam jakiekolwiek opinie, ale pan Maciej zasługuje na dobre słowo jak mało który mecenas. Zaangażowany, empatyczny, zawsze gotowy, by udzielić pomocy i rozwiać wątpliwości. Nie ma problemu z odpisywaniem na maile, czy rozmową przez telefon, a korzystając z usług innych adwokatów wiem, że to rzadkość. Cenowo również bardzo atrakcyjnie.

 • Zuzanna

  Nie jestem za pisaniem opinii w necie ale muszę zrobić wyjątek, bowiem tutaj znalazłam p. mecenasa i muszę podziękować za wszystko co dla mnie zrobił.Szukałam pomocy w bardzo trudnej sprawie rodzinnej. Podzielę się zatem moimi spostrzeżeniami ze współpracy z Panem Maćkiem. Na początek byłam na poradzie, która trwała 1,5h (płakałam co chwilę, a mec nawet nie spojrzał na zegarek, tylko patrzyła na mnie i rozrysował mi na kartce możliwe rozwiązania, co mam przygotować i stał murem za mną. Potem powiedział – musimy zrobić wszystko by wybrnąć z sytuacji. Mecenas Organiściak okazał się bardzo oddany temu co robi, bo robi to z zapałem, z pełną determinacją, klient i sprawa są dla niego najważniejsze.(rozmawiałam z innymi klientami w poczekalni). Bardzo dokładny, przygotowany, duża wiedza w sprawach rodzinnych, i życzliwy stosunek oraz kontakt z klientem, wyjaśnienie mi określeń prawniczych bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Jeśli szukacie najlepszego adwokata od spraw rodzinnych z Łodzi to polecam. Do tego niedrogi.!!!

 • Wojtek

  Mieszkam poza granicami Polski i kancelaria Pana Macieja pomagala mi bardzo skutecznie w mojej sprawie rozwodowej. Rozwod dostalem bez koniecznosci przyjazdu do kraju na czym mi najbardziej zalezalo. Spokojnym sumieniem moge kancelarie dalej polecic. W tym miejscu jeszcze raz serdeczne podziekowania. Wojtek

 • Weronika Pawelec

  Ja osobiście szczerze polecam. Skorzystalam z usług tej kancelarii w sprawie o rozwód. Przed wyborem adwokata, byłam się konsultować w sprawie w jeszcze innej kancelarii, i pod względem obsługi – niebo a ziemia. Nie zostałam potraktowana sztampowo, a spotkanie nie było pod presją czasu z zegarkiem w reku. Na drugi dzień chcicałam się jeszcze o coś dopytać i Pan Maciej nie mógł odebrać, ale po południu sam oddzwonił i odpowiedział za darmo na moje pytania.

 • Fada

  Szczerze mówiąc, kiedy zaczynałam szukać prawnika, miałam wątpliwości czy wybrać Pana Macieja. Dzisiaj wiem, że nie mogłam trafić lepiej. Bardzo polecam tego adwokata do spraw o dział spadku.

Napisz opinię

Twój email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *