Opinie o adwokatach specjalizacji prawo rodzinne w Łodzi – rozwód, alimenty, dzieci

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego mają szczególny charakter – są to jedne ze spraw które mają największy wpływ na życie stron biorących w nich udział, gdyż bezpośrednio oddziałują na więzy rodzinne. Często są to sprawy bardzo delikatne, wręcz intymne, tym samym niezbędne jest posiadanie dobrego i skutecznego adwokata, który nie tylko doradzi pod względem prawnym ale również i życiowym.

W Łodzi sprawy rodzinne takie jak alimenty, ustalenie miejsca zamieszkania dziecka, pozbawienia lub ograniczenia władzy rodzicielskiej, ustalenia kontaktów z dzieckiem, ukarania za utrudnianie wykonywania kontaktów z dzieckiem są prowadzone w I instancji przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia lub Sąd Rejonowy dla Łodzi – Widzewa w Wydziałach Rodzinnych i Nieletnich.

W Sądzie Okręgowym są natomiast prowadzone sprawy o rozwód i separację. Są to bardzo trudne i skomplikowane sprawy, wymagające posiadania dobrego adwokata. W postępowaniach o rozwód orzeka się bowiem nie tylko o winie małżonków i możliwościach rozwiązania małżeństwa, ale także ustala się wszelkie kwestie dotyczące małoletnich dzieci, które normalnie są załatwiane w odrębnych sprawach. Rzetelny i dobry adwokat zadba o Twój komfort podczas prowadzonych rozpraw i pokieruje odpowiednio postępowaniem zarówno w zakresie walki o winę jak i o dzieci.

W naszym rankingu prezentujemy najlepsze kancelarie adwokackie zajmujące się sprawami rodzinnymi w Łodzi i okolicach. Sprawdź opinie o adwokatach i wybierz specjalistę właściwego dla swojej sprawy. Zachęcamy również do wypowiedzenia się na naszym forum i pozostawienia opinii o danym prawniku po zakończonej sprawie. Twoja recenzja z pewnością pomoże innym dokonać trafnego wyboru specjalisty od prawa rodzinnego.

Rozwód, alimenty, dzieci – ranking adwokatów z Łodzi:

1
2
3

11
5/5 - (2 votes)