5 3 Opinie

Kancelaria Radców Prawnych Statima

Kancelaria Radców Prawnych "Statima" M. Rogowski, Ł. Sajdak Sp. k. to firma świadcząca usługi z zakresu prawa takie jak: zastępstwo procesowe, reprezentacja w postępowaniu sądowym, obsługa prawna, kompleksowa pomoc prawna, spadki, postępowania spadkowe, rozwody, powództwa o rozwód itp.

Naszą Firmę cechuje szybkość działania, która wypływa z doskonałego merytorycznego przygotowania oraz przekonania, że nasze działania są słuszne. Nasi Mocodawcy mają poczucie bezpieczeństwa, ponieważ posiadamy z nimi stały kontakt, przekazując najnowsze informacje o postępach w powierzonych nam sprawach. Posiadając Państwa pełnomocnictwo w urzędach i sądach, godnie was reprezentujemy mając na względzie wasze dobro.
Swoim zaufaniem obdarzyła nas spora grupa przedsiębiorców, wśród których są duże firmy i przedsiębiorstwa, jak również Klienci prywatni. Szczególnie cieszy nas fakt, że pomogliśmy już tak wielu osobom, które szukały porady prawnej oraz wsparcia w postępowaniu procesowym. Nasza skuteczność wynika z tego, że nigdy nie zostawiamy żadnych spraw bez rozwiązania. Efekt naszych działań jest tak bardzo zadowalający, ponieważ nie bagatelizujemy żadnej sprawy. Pracujemy zawsze na najwyższym poziomie i cieszymy się z tego, że nasi Klienci to doceniają, prowadząc z nami stałą współpracę.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Warunki współpracy ustalamy w sposób indywidualny, ponieważ każda sprawa wymaga odmiennego nakładu pracy, co wynika z jej skomplikowania.

Dane kontaktowe

Adres
al. Korfantego 2, 40-004, Katowice, Polska

Lokalizacja

Kancelaria Radców Prawnych Statima 3 opinie

Dodaj opinię
5
3 opinie
  • Maja

    Pan Mecenas jest profesjonalistą, zaangażowany w sprawę, której się podejmuje, a przede wszystkim jest bardzo skuteczny. Polecam

  • TR

    Niesamowicie pomocny człowiek, o bardzo rozległej wiedzy prawniczej – nie rzadko mam wrażenie, że jest wręcz jej uosobieniem, a na każde zadane pytanie w dziedzinie prawa będzie znał odpowiedź. Nie spotkałem się jeszcze z prawnikiem tak sumiennym i zaangażowanym w rozwiązanie problemu, a przy tym tak miłym i spokojnym.

  • Paweł

    Doskonała znajomość prawa, biegłość w stosowaniu przepisów, niezwykła umiejętność osiągnięcia porozumienia ze składem sędziowskim, rzetelność, zaangażowanie, zrozumiałość sprawy oraz wszelkich zawiłości. Jestem zachwycony kompetencjami, założone cele, obrona w trudnej sprawie zostały osiągnięte. Polecam.

Dodaj opinię

Your email address will not be published. Required fields are marked *