4.8 5 Opinie

Kancelaria Adwokacka Sylwia Bartoszuk

Prezentowana kancelaria charakteryzuje się takimi Zaletami jak rzetelność i znajomość tematu. Dla nas istotny jest szacunek dla petenta i kompletna dyskrecja. Obsługujemy zarówno osoby prywatne jak też petentów biznesowy. Trudnimy się niemalże każdą kategorią prawa i mamy do tego dobrze wykształconych adwokatów.

Współpracujemy także ze sprawdzonymi notariuszami oraz doradcami podatkowymi. Jeśli poszukujesz sprawdzonych i znakomitych rozwiązań prawnych albo pomocy, zajrzyj na naszą stronę i zobacz naszą ofertę.

Dane kontaktowe

Adres
Grzegórzecka 105/12, 31-532, Kraków, Polska
Nr telefonu

Lokalizacja

Kancelaria Adwokacka Sylwia Bartoszuk 5 opinie

Dodaj opinię
4.8
5 opinie
 • Werka

  Skuteczna i rzeczowa, polecam.

 • Renia

  Błyskotliwa i baaardzo mądra. Tak ją chyba można najkrócej opisać. Ona nie tylko prowadzi sprawę, ona ją rozumie, wyjaśnia i potrafi to samo wymóc na sądzie. Znakomitość w każdym calu.

 • F.O.

  Niezwykle skuteczna prawnik, wiedza i pewność siebie mec. Sylwii odniosły 100 % pozytywny skutek. Poza tym ma świetne podejście do klienta, milo wspominam tę współpracę 🙂

 • Marta

  Wysoka kultura osobista, kontakt z klientem świetny. Ten prawnik ma gadane, nie tylko – posiada ogromną wiedzę, podejście, zaangażowanie.

 • Igna

  Bardzo dobra adwokat – posiada fachową wiedzę prawniczą, jest zaangażowana w sprawę, a do tego miła i sympatyczna. Dużo wygranych spraw. Gorąco polecam!

Dodaj opinię

Your email address will not be published. Required fields are marked *