4.8 6 Opinie

Kancelaria Adwokacka adwokat Tomasz Makowski

Kancelaria Adwokacka adw. Tomasza Makowskiego prowadzi obsługę prawną Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Kancelaria służy Klientom swoim czasem zarówno w siedzibie kancelarii, jak i w miejscu działalności Klienta, w zależności od potrzeb. Pomoc prawna jest świadczona na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego.

Mimo, iż kancelaria jest firmą nowoczesną, to świadczy usługi obejmujące tradycyjne obszary praktyki adwokackiej, a w szczególności zastępstwo procesowe w sprawach sądowych, zastępstwo w postępowaniach administracyjnych i podatkowych, udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, stałe doradztwo prawne, prowadzenie negocjacji przedsądowych, dochodzenie roszczeń majątkowych oraz ich egzekucję, przygotowywanie projektów umów, statutów, a także pism procesowych, w tym apelacji, zażaleń, odwołań, skarg i innych środków zaskarżenia.

Dane kontaktowe

Adres
3 Maja 21/6, 81-363 Gdynia, Polska
Nr telefonu

Lokalizacja

Kancelaria Adwokacka adwokat Tomasz Makowski 6 opinie

Dodaj opinię
4.8
6 opinie
 • Mario

  Jestem niezwyle zaskoczony uprzejmoscia i wyczerpująca porada, ktora byla mi niezbedna. Zazwyczaj spotykalem sie z szorstką niechęcią udzielania porad przez telefon jednak Pan przełamał ten schemat udzielajac mi zrozumiała jak dla mnie lajika informacje. Rzeczywiscie kompetentny adwoakat, inteligencja, uprzejmosc, kultura i oczywiscie znajomosc prawa to własnie Pan Tomasz.Jestem zadowolony i wiem, ze WY tez bedziecie. Polecam !!! Mario 🙂

 • Marek Kotelski

  Pan Mecenas prowadził kilka moich spraw, zarówno z zakresu prawa rodzinnego jak i innych. We wszystkie sprawy bardzo się angażował. W efekcie rozstrzygnięcia zakończyły się dla mnie pomyślnie i według moich oczekiwań. Inteligentny, rzetelny, konkretny, skuteczny, kompetentny!

 • wwe

  Wystawiam jak najlepszą opinie za fachowość i rzetelność w pomocy prawne.

 • RT

  Świetny inteligentny adwokat, ogromna wiedza, zaangażowany, pomysłowy, szczerze oddany sprawie.

 • Kamila

  Pan Tomasz Makowski to adwokat godny polecenia. Doprowadził sprawę do końca z pozytywnym rezultatem. Mówi z wyprzedzeniem co należy zrobić, do jakiego terminu, pomaga w napisaniu pism. Ceny są niskie jak na tą jakość. Polecam.

 • gralys

  Warto zapłacić mało i mieć prawników z górnej półki

Dodaj opinię

Your email address will not be published. Required fields are marked *