system e sad

 • Mariusz
  Guest
  2 tygodni, 5 dni temu Odpowiedz #3147

  Witam, dostalem poczta pozew do zaplaty w sadzie wykonawczym, mialem 14 dni na zaskarzenie wyroku, i wyslalem w terminie pismo poczta odwolujace sie w tej sprawie. 3 dni pozniej na e sadzie przez omylke wyslalem pismo elektroniczne na zmiane korespondencji z normalnej na elektroniczna. Nie doczytalem ze w tym momencie pisma poczta polska sa nie respektowane prawnie. Teraz moje pytanie czy pismo ktore wyslalem ze stemplem pocztowym 3 dni wczesniej zanim wprowadzilem elektroniczna korespondecje bedzie respektowany i sie odwolam??

  Mariola
  Guest
  2 dni, 7 hours temu Odpowiedz #3149

  Zazwyczaj, jeśli pismo zostało wysłane i stemplowane przez Pocztę Polską przed zmianą na korespondencję elektroniczną, powinno być ono uznane za ważne. Jednakże, to zależy od konkretnych przepisów prawa i procedur sądowych. Najlepszym rozwiązaniem byłoby skontaktowanie się z prawnikiem lub bezpośrednio z sądem w celu uzyskania najbardziej precyzyjnych i aktualnych informacji. Pamiętaj, że ta informacja może nie być dokładna i zawsze warto skonsultować się z ekspertem.

Oglądasz 1 postów z 2

Napisz odpowiedź

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">